ПРЕС-ПІДБИРАЧ РУЛОННИЙ БАГАТОЦІЛЬОВИЙ ПРМ-150


ПРЕС-ПІДБИРАЧ  РУЛОННИЙ  БАГАТОЦІЛЬОВИЙ  ПРМ-150

Прес-підбирач призначений для підбору і пресування в рулони валків сухого і пров'яленого сіна, соломи (у тому числі подрібненої) з наступною обмоткою рулону шпагатом. Прес-підбирач агрегатується з тракторами тягового класу 1,4, оснащеними ВОМ, гідроприводом, ТСУ-1Ж, пневмоприводом гальм і розеткою для підключення електроустаткування.

Прес-підбирач ПРМ-150 в порівнянні з прес-підбирачами ПРФ-110/145/180 оснащений підбираючим механізмом збільшеної ширини і зменшеного діаметру. Скорочена відстань між зубами підбирача. Такий підбирач дозволяє підбирати дрібні фракції трав, подрібнену солому, виключити втрати корму. Підйом і опускання підбирача здійснюється гідросистемою трактора. Бічні звужуючі шнеки підбирача забезпечують рулони чітко циліндричної форми, щільні по краях.

Прес-підбирач ПРМ-150 має вищу пропускну спроможність, рівномірну подачу маси і ефективне попереднє пресування за рахунок установки між підбирачем і пресувальною камерою роторного набивача для попереднього пресування підібраної маси; збільшена щільність пресування (не менше ніж на 25%).

Комбінований пресуючий механізм машини, що складається з вальців в передній камері і ланцюгово-планчатого транспортера в задній камері попереджає прослизання рулону і втрати корму, а також виключає удари ланцюга при роботі.

Процес роботи прес-підбирача, його механізмів, обмотка рулону шпагатом контролюється системою автоматизованого контролю (САК) з електроприводом обмотуючого апарату. Управління системою здійснюється з кабіни трактора за допомогою електронного блоку управління.

Система САК і обмотуючий апарат з подвійним шпагатом скорочують простої і збільшують продуктивність агрегату на 40%.

Ходова система оснащена широкими шинами 900х336 (13,0/75-16), що забезпечують низький тиск на грунт і плавніший рух. Гальма колодок коліс з пневматичним приводом від трактора гарантують безпеку під час роботи і переїздів.

Технічні характеристики

Ширина захвата,  м 1,9
Габаритні розміри, мм:
- довжина 3950
- ширина 2450
- висота 2500
Ширина камери пресування, см 120
Діаметр камери пресування, см 150
Щільність пресування, кг/куб. м, макс:
- на сухому сіні 250
- на пров’яленій траві 400
Маса, кг 2800
Агрегатування  тракторами, кл. т.с. 1,4

 
© ПВП "ОАЗИС" 2011