СОРТУВАЛЬНИК КАРТОПЛІ СКХ-5

СОРТУВАЛЬНИК  КАРТОПЛІ СКХ-5

Сортувальник  картоплі СКХ- 5 призначений  для післяжнивного  доопрацювання картоплі при підготовці до зберігання, реалізації або посадки. Виріб може бути використаний для роботи усередині або біля картоплесховища, на електрифікованому постійному буртовому майданчику під навісом або в спеціальному приміщенні.

Подача картоплі в сортування на доопрацювання повинна відбуватись при використанні транспортеру або з насипу вручну (ящиками, кошиками).

Сортування складається із завантажувального транспортера, віддільника домішок і перебирального столу.

Робота сортувальника відбувається таким чином: завантажувальний транспортер подає бульбоносну масу на дисковий відділювач домішок, що складається з 2-х модулів. На першому модулі виділяються дрібні домішки грунту і рослин, а потім - на другому модулі дрібні бульби розміром до 30 мм (фуражна картопля).

Грунт, що пройшов між дисками валів по скатному лотку поступає в ящик або на відвідний транспортер. Дрібні бульби по скатному лотку збираються в окрему тару. Очищена від домішок картопля поступає на перебиральний стіл, де робітники-перебирачі відбирають некондиційну картоплю, грунтові грудки, камені і перекладають їх в осередки відходів для збору в тару.

З перебирального столу кондиційна картопля поступає на наступний блок, передбачений технологічним процесом або за допомогою мішкотримача, закріпленого на кінці столу, затарюється в мішки або сітки.

Технічні характеристики

Продуктивність  за 1 год. основного часу, т/год до 5
Встановлена потужність, кВт 2,2
Кількість електродвигунів, шт. 2
Кількість обслуговуючого персоналу за перебиральним столом, люд. 4-6
Габаритні розміри, мм:
- довжина 6200
- ширина 1370
- висота 1850
Маса, кг 840

 
© ПВП "ОАЗИС" 2011